Tvorba web stránok - Piešťany

Vieme, že pokiaľ ide o tvorbu internetových stránok, naši zákazníci potrebujú reálne a inovatívne výsledky bez vysokej ceny.



tvorba webov
firemne web stranky

Firemné webové stránky

Vystúpte z davu a predbehnite konkurentov. Dokážete to s moderným a profesionálnym dizajnom, ktorý vyzerá skvele na všetkých zariadeniach. Naša agentúra vám vytvorí webovú stránku, ktorá spĺňa všetky potreby a dosahuje obchodné ciele.

redizajn

Redizajn internetových stránok

Máte vlastnú stránku, no je už zastaralá a negeneruje želaný zisk? Využite ponuku redizajnu stránky. Vytvoríme novú stratégiu, dizajn, SEO optimalizácie a pripravíme kompletný copywriting. S redizajnom dostanete aj úplne nový systém na správu obsahu.

landing page

Landing page weby a mikro stránky

Plánujete spustiť nový produkt alebo službu? Dajte svojej stránke šancu na konverziu. Vytvoríme kompletné riešenie zamerané na marketing a dizajn. Pri vývoji spolupracujeme s mnohými odborníkmi na oblasť digitálneho marketingu.

tvorba portálov

Profesionálne internetové portály

Ponúkame zložitejšie webové portály akýchkoľvek rozmerov. Všetko presne podľa predstáv a požiadaviek. Našim klientom sme za posledné roky vytvorili riešenia v rôznych oblastiach. Najbežnejšie sú portály s realitami, dovolenkami a ponukami práce.

Prečo si vybrať našu agentúru?

skusenosti   Máme skúsenosti



Webové stránky budujeme už dlhé roky. Máme dostatočné schopnosti na budovanie dynamických a použivateľsky orientovaných firemnných webových stránok. Každá web stránka je optimalizovaná pre webové, tabletové a mobilné zariadenia.

vyvoj web stranky   Vývoj web stránky



Vývojový tím poskladáme presne podľa Vašich požiadaviek na projekt. Vo webwell™ začína tvorba internetovej stránky už v prvý deň spolupráce. Naš tím zvláda viaceré vývojové postupy naprieč rôznymi platformami a technológiami.

webwellCMS   webwellCMS™



Ponúkame vám vlastný CMS systém zameraný na tvorbu a aktualizáciu obsahu webovej stránky. CMS systém prispôsobime presne podľa požiadaviek webovej stránky. Nájdete v ňom všetky potrebné funkcie. Náš systém je bezpečný a dostupný 24/7.

seo   SEO optimalizácia



Optimalizácia pre vyhľadávače je základným kameňom každej web stránky. Web vám pred spustením optimalizujeme podľa vopred dohodnutých kľúčových slov. Dobré SEO pomáha zvýšiť dôveru, viditeľnosť a priláka nových zákazníkov.

podpora   Technická podpora



Na každý projekt ponúkame bezplatnú 2 ročnú technickú podporu. Zahŕňa: aktualizácie CMS systému, opravu chýb, školenia do CMS systému.

Nenašli ste, čo potrebujete? Kontaktujte nás, pripravíme pre vás riešenie na mieru.