Landing pages a mikro webové stránky

Skvelé riešenie pre reklamné kampane.tvorba landing page

Landing page

V našej agentúre vieme, že landing page slúžia na rôzne účely pre rôzne typy klientov. Hlavným cieľom tohto typu web stránok je smerovať návštevníkov webu na konkrétny cieľ.

Ak sa chystáte na spustenie online marketingovej kampane, budete potrebovať dobre nastavenú landing page. Tento typ webu zabezpečí to, že návštevník po zobrazení stránky bude chcieť vyplniť newsletter, kontaktný formulár, kúpiť produkt alebo si prečítať informácie o firme.

Najťažšia časť tohto procesu je premena návštevníka na zákazníka, preto je nutné vopred dohodnúť cieľ tejto stránky.
Vaša landing page musí byť používateľsky jednoduchá, prehľadná, fuknčná a esteticky príjemná. Agentúra webwell™ vám so všetkým pomôže.

Mikro stránky

Mikro stránka je menšia verzia klasického webu s vlastnou URL adresou a CMS systémom. Mikro weby môže byť aj ako podstránky k existujúcej stránke.

Vytvoríme pre vás unikátnu mikro stránku, ktorá bude obsahovať špecifické produkty, služby, sezónne akcie alebo udalosti. Mikro stránka v tomto prípade daný produkt alebo služby zviditeľní, je to lepšie riešenie, keďže takýto produkt sa môže na klasickej web stránke stratiť.

Okrem toho sú mikro stránky tiež rýchlym a finančne výhodným riešením. Takéto stránky môžu vytvoriť obrovský vplyv pri spúšťaní nových produktov a služieb. Naša spoločnosť má v tejto oblasti rozsiahle skúsenosti a úspechy.

Výhody mikro webov sú nekonečné. Vaša spoločnosť ich môže použiť aj na prilákanie návštevníkov nasmerovaných z reklamnej kampane.

Nenašli ste, čo potrebujete? Kontaktujte nás, pripravíme pre vás riešenie na mieru.